SST-SX750-G UK Silverstone 4710679813820
Silverstone SX750 Gold power supply unit 750 W 20+4 pin ATX SFX Black
SKUSST-SX750-G UK
Quick Code: Q1662685 MPN: SST-SX750-G UK
Quantity:
In Stock
Key Features
  • Standard SFX form factor
  • Silent 92mm HYB fan
  • All Japanese electrolytic capacitors
  • Class-leading single +12V rail
  • 100% modular cables