SST-SX650-G V1.1 UK Silverstone 4710679810904
Silverstone SX650-G power supply unit 650 W 20+4 pin ATX SFX Black
SKUSST-SX650-G V1.1 UK
Quick Code: Q1660808 MPN: SST-SX650-G V1.1 UK
Quantity:
In Stock
Key Features
  • Support standard SFX form factor
  • Silent running 92mm FDB fan with 18 dBA minimum
  • All Japanese capacitors
  • High efficiency with 80 PLUS Gold certification
  • Class-leading single +12V rail
  • 100% modular cables