SST-DA750-G UK Silverstone 4710679811123
Silverstone DA750 Gold power supply unit 750 W 20+4 pin ATX ATX Black
SKUSST-DA750-G UK
Quick Code: Q1013964 MPN: SST-DA750-G UK
Quantity:
In Stock
Key Features
  • ? High efficiency with 80 PLUS Gold certification
  • ? Class-leading single +12V rail
  • ? Silent running 120mm FDB fan with 18 dBA minimum