DN-10-TRAY-2-B Digitus 4016032474272
Digitus 254 mm (10") 1U shelf
SKUDN-10-TRAY-2-B
Digitus 254 mm (10") 1U shelf
Quick Code: Q3078651 MPN: DN-10-TRAY-2-B
Quantity:
In Stock
Key Features
  • Sturdy, perforated metal sheet
  • Complete with mounting material
  • Attachment to the front 10" rails
  • 2-point attachment (front 10" profile rails)
  • Width x depth of storage surface inside: 210x200mm