DN-10-ORG-1-2U-B Digitus 4016032473992
Digitus 254mm (10") cable entry
SKUDN-10-ORG-1-2U-B
Quick Code: Q1655729 MPN: DN-10-ORG-1-2U-B
Quantity:
In Stock
Key Features
  • Steel sheet
  • Complete with mounting material
  • Cable aperture height: 12 mm