DN-10-06U-B Digitus 2100017572533
Digitus Wall-mounted housing 254 mm (10") - 312x300 mm (WxD)
SKUDN-10-06U-B
Quick Code: Q3078648 MPN: DN-10-06U-B
Quantity:
In Stock
Key Features
  • Protection class IP20
  • Lockable safety glass door
  • 200° door opening angle
  • 1-point locking on the front door
  • 254 mm (10") profile rails are adjustable in depth
  • Installation depth for components max.: 240 mm